Bath & Body Works Slatkin & Co (Mumlar & Scentpotable & WallFlowers)

Bath and Body Works çok yakın bir tarihde İstanbulda 2 mağza açtı. Biri Bağdat caddesinde diğeri ise İstinye Parkda olmak üzere 2 güzel mağza oldular.
Evde mum yakmayı çok seviyorum. Benim Alerjik Astımım var. Bu sebeple bazen kokulara dayanamaz oluyorum ama genelde evde mumu çok seviyorum. 
Bath and Body Worksde şu sıralar %50 indirim var. Eğer vaktiniz ve zamanının var ise bi göz atın derim. Ben şu aralar zamansızlıktan indirime bakmaya gidemedim ancak koci ordan geçerken baktı ve bir iki bişeyler daha almış indirimden.

 Arkadaki kırmızı ferforje mumluk IKEA.

Bu demirler mumların dış kapları çeşit çeşit var mağzasında. Mum kaplarını içine yerleştirince oldukça hoş görünüyorlar. Ancak bu demir kaplar olmasa bile bence mumlar kendi başlarına bile çok hoşlar.

  
Scentportable istediğiniz her yere asabileceğiniz bir koku. İster gardrobun içine isterseniz çalışma masanızın yanına ya da arabanın içinde koku olsun istiyorsanız küçük alanlar için ideal bir koku yöntemi.


Ev için en çok hoşuma gidenlerden biri de WallFlowers fişli kokular. Fişli olan yeri (bendeki kahverengi) bir kez aldığınızda defalarca kullanabilirsiniz. Sadece alt kısmında bulunan refill kısmını bittikçe almanız gerekiyor ki ben de şu anda 2 aydır fişde duruyor ve içinde 4 de 1 kadar hala var ve hala koku veriyor. Özellikle tuvaletlerde sürekli takılı durması için ideal. (Benimki mutfakda takılı duruyor). Refill olarak alınabilecek kokolar ise oldukça çeşitli bendeki sanırım adını tam hatırlamıyorum ama Vanilla Sugar gibi bişey olması lazım.
 Bunlar ilk aldığımız mumlar biri Frosted Cupcake ve Mint Chocolate ikiside harika kokuyor. Çok tatlı kokular. Mumları yaktığınız zaman odanın içi kesinlikle harika kokuyor ve defalarca mumu söndürüp yaksanız bile her seferinde o kokuyu hissediyorsunuz. Bu arada Bath and Body Works ürünlerinde tüm ürünlerin etiketlerinde aramoların hep Türkçe isimleri var. ScentPortable yine WallFlower gibi refilli bir ürün. Yani dış kabını bir kez aldığınız zaman sadece iç refilini değişitirerek tekrar tekrar alabilirsiniz...


6 yorum:

 1. kokulu mumlara bayılıyorum.keşke izmirde de şube açsalar iç geçirerek bakıyorum postlara.güle güle kullan tatlım

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. @Pembe Fiyonk; BBW'den aldığım son haberlere göre İzmirde bir şube 2012 de açılacakmış (:

  YanıtlaSil
 4. nefis kalıcılığı doğruysa çok iyi ben uğramışken duyurayım çekilişim var katılmak isteyenlere duyurmak istersen http://modamakyajlove.blogspot.com/2012/01/giveaway-cekilisim-var.html

  YanıtlaSil